לא פעם שואלים אותנו, אנשי השיווק הדיגיטלי, “תגידו מה אתם עושים שונה לעומת סוכנויות הדיגיטל האחרות?”, “למה לי לעבוד אתכם?”, התשובה היא פשוטה – אנחנו לא מנסים להפוך אותך ללקוח שלנו, אנחנו הופכים אותך לשותף להצלחה. כל בעל עסק שרוצה להגדיל את מחזור ההכנסות שלו יכול לחבור אלינו בתנאי אחד מאוד פשוט והוא – להיות שקוף איתנו לחלוטין ולשתף פעולה. אין לנו בעיה לעבוד על מודל של תגמול פר הצלחה, מכיוון שאנחנו יודעים איך לייצר את ההצלחה המיוחלת בכל ורטיקל, ככל שהוא יותר תחרותי יותר מאתגר – כך יותר מעניין לנו לעבוד והתוצאות יהיו יותר מרהיבות.

הנחת העבודה שלנו היא שבתחום של קידום אתרים ברשת האינטרנט, ושיווק דיגיטלי בכלל, התוצאה המשנה ללקוחות היא התוצאה הכלכלית. כלומר, כמה כסף נכנס על כל שקל שיוצא. בגלל הניסיון הכביר שלנו בשיווק בתחומים סופר-תחרותיים ברחבי העולם, אנחנו לא חוששים להגיד ולהצהיר שאם ניתן להביא לקוחות בתחום מסוים, אנחנו נביא אותם לפני המתחרים ונחלוש על אותו התחום בזמן הכי ריאלי ואפקטיבי לכל עסק שנחליט לקדם.

 

הצלחה עסקית ע"י שיווק דיגיטלי
הצלחה עסקית ע”י שיווק דיגיטלי

 

סוכנויות שיווק שנשענות על בסיסי נתונים ישנים

ישנן סוכנויות שיווק ותיקות שאוהבות להצהיר עד כמה הן מוצלחות בזכות ה”דטאות” שיש להן, בעוד המשחק השתנה עם השנים, והדטאות שיש לאותן חברות כבר לא רלוונטיות עם כל חוקי הספאם והתכיפות שהמידע מתעדכן בו ברשת. אולי זה מוכר טוב, וכשאומרים ש”יש לנו דטאות…” (בסיסי נתונים מפולחים), אבל בפועל רוב סוכנויות השיווק שאומרות את זה בכלל לא משתמשות בדטאות שלהן, אלא יוצרות קמפיינים כמו שכל סוכנות שיווק אחרת יכולה לייצר, עם דטאות ופילוחים מדוייקים יותר של הפלטפורמות השונות (גוגל, פייסבוק אינסטגרם וכדומה).

ברוב המקרים, הדאטה לא רלוונטית כעבור מספר ימים. כאשר מישהו רכש מוצר או שילם עבור שירות, החוק קובע במפורש שלא ניתן לפנות אליו שוב ככה על דעת עצמנו, אלא אם אותו לקוח הסכים במפורש אחרת, באופן שהוא מודע לו. וזה מה שמייתר את הדטאות הישנות. הפרסום זול יחסית לבעבר, וניתן להגיע לקהל מפולח ללא מאמץ רב מצד סוכנויות השיווק, בכל מקרה.

 

שיווק דיגיטלי ללא סיכון כספי

ההצלחה הנכספת תגיע מקמפיינים ממוקדים קהל יעד, כשסוכנות השיווק הדיגיטלי תעסיק רק מומחי שיווק מהטובים בעולם. יותר מזה, אנחנו באונו דיגיטל, מוכנים להיות שותפים להצלחה. יש לנו לקוחות שמשלמים פר ליד, או פר עסקה, תלוי בתחום. כשאנחנו יודעים איך לייצר לידים ברמה גבוהה אין לנו באמת מה לנסות להסתתר מאחורי ריטיינר חודשי או לבקש תשלום על חשיפות. הרעיון הוא שאתם מצליחים – גם אנחנו מצליחים. תשלום עבור הצלחה הוא הפתרון הטוב ביותר עבור העסקים הקטנים והבינוניים בדרך כלל. נכון, זה יעלה להם יותר, אבל הסיכון הוא אפסי.

כאשר העסק שלך יתייצב ותוכל להרשות לעצמך לשלם עבור הקמפיינים שלך, לנהל תקציב גוגל ותקציב פייסבוק ממומן, נוכל לדון על מחיר שיהיה אפילו אטרקטיבי יותר עבורך. המטרה שלנו, היא שתצליח להעמיד את העסק על הרגליים ושההכנסה שלך תגדל מידי חודש. כך גם ההכנסה שלנו תגדל מידי חודש וכל הצדדים יהיו מרוצים. צור איתנו קשר עוד היום, אין לך מה להפסיד, במקרה הגרוע ביותר – תצליח.

גלילה למעלה